Gram na Planszy

Planszówki na Narodowym. Warszawski Festiwal Gier Planszowych już 29 września!

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

W niedzielę 29 września 2013r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się impreza pod nazwą „Planszówki na Narodowym. Warszawski Festiwal Gier Planszowych”. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „ROZWIŃ SIĘ” Edukacja, Kultura, Sport. Podczas Festiwalu będzie można zagrać w wiele znanych i mniej znanych gier planszowych.

Przestrzeń podzielona zostanie na kilka sektorów: dla graczy dorosłych, dla najmłodszych dzieci i ich rodziców, sale do grania z wypożyczalnią gier, sale turniejowe. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.

Na razie z potwierdzonych informacji wynika, że na pewno na festiwalu pojawi się wydawnictwo Granna i przeprowadzi turnieje gier: Gringo, Superfarmer, Rancho i Hej! To moja ryba!.

Również firma Egmont potwierdziła obecność na stadionie. Zaplanowali dla graczy turnieje gier: Słowostwory, Pędzące żółwie, Rush hour i Pentago.

Na oficjalnej stronie Festiwalu w dziale poświęconym sponsorom imprezy znajdziemy m.in. Fabrykę Gier Historycznych, Piatnika, Rebel, Mattel Games, można więc śmiało założyć, że będzie co oglądać i w co grać.

Zapraszamy wszystkich w godzinach 10-18 w niedzielę 29 września na Stadion Narodowy!

Planszówki-na-Narodowym_plakat-B2_460x660mm_strona_maly