Gram na Planszy

Marzysz o własnej grze? Teraz masz szansę spełnić marzenie!

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Wydawnictwo Black Monk Games we współpracy z największą platformą crowdfundingową w Polsce polakpotrafi.pl dają każdemu szansę na spełnienie marzenia o wydaniu gry planszowej!

Nie musicie mieć prototypu swojej gry, nie musicie mieć nawet w głowie całego pomysłu. Jeśli macie chociaż mechanikę, wstępny zarys gry, projekt graficzny bez opracowanej mechaniki, pomysł czy koncepcję świata, w którym gra mogłaby mieć miejsce, to i tak możecie wysłać swoje zgłoszenie i mieć szansę na pomoc w realizacji waszego projektu.

Celem projektu „Gra o pomysł” jest wybór najbardziej pomysłowych, kreatywnych oraz wyjątkowych pomysłów na gry planszowe, karciane, kościane i RPG, które mogą liczyć na pełne przeprowadzenie procesu wydawniczego przez wydawnictwo Black Monk oraz przeprowadzenie kampanii zbierającej fundusze przez serwis PolakPotrafi.pl.

Ponadto autorami jednego pomysłu może być kilka osób, jak również jeden uczestnik może zgłosić wiele pomysłów. Akcja już się rozpoczęła, a termin końcowy nie został podany, ale jeżeli marzycie o wydaniu swojej gry i macie już jakiś pomysł na nią, to radziłbym się spieszyć, bo taka okazja może się szybko nie powtórzyć ;)

Zgłoszenia swoich projektów, a także regulamin i porady znajdziecie na stronie Gra o Pomysł.