Gram na Planszy

CV: Plotki – zapowiedź dodatku

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

CV wydawnictwa Granna to jedna z naszych ulubionych gier, o czym pisaliśmy już choćby w recenzji. Dlatego też na dodatek, który wisiał w powietrzu od dłuższego czasu, czekaliśmy z niecierpliwością i nadziejami na jeszcze więcej zabawy. Do premiery jeszcze chwila, ale oto pojawił się filmik zapowiadający dodatek pt. Plotki!

Dodatek przede wszystkim wprowadza negatywną interakcję pod postacią tytułowych plotek, które będziemy mogli rozsiewać po innych graczach: nazwanie kogoś prostakiem sprawi, że ciężej będzie mu zdobywać karty relacji, a spóźnialski straci jedną możliwość przerzucania kostek.

W dodatku pojawią się również nowe karty losu! Niektóre będą kosztować ikony pecha, a więc pozwolą nam uniknąć jego przykrych konsekwencji, jednak dla równowagi wprowadzą efekty, które niekoniecznie chcielibyśmy widzieć w swoim życiorysie. Za inne zapłacimy szczęściem, jednak efekty, które w zamian dostaniemy, mają być równie spektakularne jak ich cena :)

Na więcej informacji poczekamy do premiery, która na szczęście jest tuż za rogiem, a na zwiększenie apetytu wspomniany już filmik:

YouTube Preview Image