Gram na Planszy

„Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia” – premiera II edycji na Pyrkonie!

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Już za niewiele ponad miesiąc swoją premierę będzie miała II edycja gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia! Goście Pyrkonu będą mogli zagrać i kupić grę w dniach 24-26 kwietnia, a reszta chętnych zaraz potem będzie miała okazję przekonać się, za co pierwszej edycji przyznano „Wyróżnienie Graczy” w plebiscycie Gry Roku 2012.

Tytułowy labirynt to ciągle zmieniająca się arena zmagań bohaterów biorących udział w grze – każda rozgrywka jest unikalnym starciem, w którym epickie postacie bohaterów używają swoich potężnych mocy, zdobywają magiczne artefakty i kreują za każdym razem inny, unikalny wygląd labiryntu, pragnąc zdobyć upragnioną… nieśmiertelność!

Ścieżki starożytnego labiryntu ciągle się zmieniają, każdy z graczy tworzy je, zmierzając do centrum, gdzie czeka… NIEŚMIERTELNOŚĆ. Jednak poza przeciwnikami, próbującymi pokrzyżować nasze plany, na straży upragnionej nagrody stoi magiczny konstrukt – Golem, którego trzeba przechytrzyć. Stawka jest wysoka, a ten, kto ją zdobędzie, zmieni losy świata zgodnie z pradawną przepowiednią. W magicznym labiryncie, gdzie nie istnieje czas, musisz poradzić sobie nie tylko z konkurencją, ale także pułapkami i niespodziewanymi zdarzeniami, wstrząsającymi całym labiryntem.

Grę można już nabyć w przedsprzedaży, której cena jest niezwykle korzystna: kupując jedną sztukę zapłacicie 100 zł, kupując dwie sztuki (jeśli znajdziecie wśród znajomych kogoś chętnego) zapłacicie 85 zł za jedną grę, podczas gdy cena po premierze ma wynosić 140 zł. Dodatkowo w przedsprzedaży otrzymacie koszulki na karty oraz dodatkową postać! Wszystko dostępne POD TYM LINKIEM.

Gra ma również swój bardzo fajny zwiastun:

YouTube Preview Image

 

Podstawowe informacje:

  • Liczba graczy: 3 – 6 osób
  • Wiek: od 8 lat
  • Czas gry: ok. 20 – 60 minut

Sami grać jeszcze w Labyrinth nie mieliśmy okazji, ale skoro pierwsza edycja dostała wyróżnienie graczy, to z chęcią ją przetestujemy. Tym bardziej, że grafiki drugiej edycji są absolutnie rewelacyjne! Zobaczcie zresztą sami:

 

T2 (0-00-25-19)