Gram na Planszy

KONKURS! Do wygrania 3 gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia!

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania są aż 3 egzemplarze gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia wydawnictwa Let’s Play!

Jeśli nie wiecie czym jest Labyrinth, to zapraszamy pod ten adres lub na stronę wydawnictwa. A w skrócie: pierwsza edycja gry dostała Wyróżnienie Graczy w plebiscycie Gry Roku 2012, a druga edycja, którą możecie wygrać w naszym konkursie, to nowa, ulepszona i graficznie obłędna wersja, której premiera będzie miała miejsce już 24 kwietnia!

Co zrobić, żeby zdobyć jeden z egzemplarzy? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka postać (prawdziwa, fikcyjna bądź wymyślona przez ciebie) najlepiej poradziłaby sobie w grze Labyrinth?

Odpowiedź prosimy uzasadnić krótkim opisem postaci wraz z przynajmniej jedną przykładową jej umiejętnością (nie musi mieć ona nic wspólnego z mechaniką gry, liczymy wyłącznie na waszą wyobraźnię w tworzeniu umiejętności, które mogą być przydatne w labiryncie).

Ponieważ mamy aż 3 egzemplarze do rozdania, to zdecydowaliśmy się na następujący podział nagród:

 • 1 egzemplarz gry dla osoby, która przyśle nam najbardziej klimatyczną propozycję postaci
 • 1 egzemplarz gry dla osoby, która przyśle nam najzabawniejszą propozycję postaci

Dodatkowo wśród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią na Facebooku na swoich tablicach nasz post konkursowy wylosujemy trzeci egzemplarz gry.

Jedna osoba może wygrać tylko jedną grę, ale może wysłać więcej niż jedną odpowiedź. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie naszego profilu na Facebooku oraz profilu wydawnictwa Let’s Play.

Zgłoszenia konkursowe wysyłajcie pod adres: bartek@playingdaily.pl w tytule maila wpisując „konkurs”. Na odpowiedzi czekamy do 30 kwietnia do godziny 23:59, tak więc macie 10 pełnych dni. Jeżeli udostępniacie post na Facebooku pamiętajcie, by zmienić jego widoczność na publiczną, żebyśmy też mogli to zobaczyć. W zgłoszeniu konkursowym podajcie również swój Facebookowy nick.

T2 (0-00-25-19)

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Gram na planszy.
 2. Konkurs trwa od 20.04.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 30.04.2015 r., do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie zadane w konkursowym wpisie.
 4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga Gram na planszy.
 5. W Konkursie można wygrać dwie gry „Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia” ufundowane przez wydawnictwo Let’s Play. Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Otrzyma ją autor najciekawszej pracy. Ponadto spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią post konkursowy na swojej tablicy w portalu Facebook.com zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma dodatkowy, trzeci egzemplarz gry.
 6. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą odpowiedzi i ma do niej pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
 7. Wraz z przesłaniem odpowiedzi, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację odpowiedzi na blogu lub innych stronach internetowych.
 8. Przesłane odpowiedzi nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
 9. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie postu na tym blogu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów swój adres korespondencyjny.
 11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.
 12. Nagrody wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.