Gram na Planszy

Zapraszamy do Podziemi już 5 października!

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Polska edycja gry Zapraszamy do Podziemi pojawi się już 5 października 2015! Sprawdźmy instrukcję oraz zobaczmy, jakie unikalne dodatki ma dla nas Portal.

Zapraszamy do Podziemi to gra karciana oparta o mechanikę „push you luck”, w której gracze wspólnie szykują się do wyprawy w tytułowe lochy! W swojej turze gracz dobiera kartę potwora z wierzchu tali i decyduje czy dokłada ją do podziemi czy też odrzuca ją lecz tym samym niszczy jeden z żetonów ekwipunku bohatera.

Gracz, który ostatni spasował musi wejść do podziemi mając do dyspozycji pozostawiony mu przez resztę ekwipunek i z nadzieją, że nie stanie mu się żadna krzywda!

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 10+
Czas rozgrywki: 30 min

zdp_przedsprzedaz

Na stronie 2 Pionków rozpoczęła się przedsprzedaż Zapraszamy do Podziemi. Dla graczy, którzy zamówią grę ze strony 2 Pionków czekają unikalne gadżety do gry – 11 znaczników serc wykonanych z masy plastycznej do łatwiejszego kontrolowania stanu zdrowia bohatera oraz woreczek materiałowy, ułatwiający transport gry dzięki czemu gra stanie się jeszcze bardziej kompaktowa.

Żeby trochę zaspokoić Wasz głód udostępniamy instrukcję do gry Zapraszamy do Podziemi. Zapraszamy do lektury.

Zamówienia prosimy składać tutaj.

Zapraszamy również na stronę www wydawnictwa 2Pionki oraz Fanpage wydawnictwa 2Pionki.

(informacja prasowa)