Gram na Planszy

KONKURS: Jakie jest Twoje Motto?

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Wspólnie z wydawnictwem Granna zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze gry Motto – nowości autorstwa Reinera Knizi, której premiera miała miejsce na tegorocznym Essen!

Rozgrywka w Motto to próba pogodzenia trzech najważniejszych w życiu rzeczy, a więc miłości, pieniędzy i pasji. Na potrzeby konkursu miłość zostawmy w domowych pieleszach, o pieniądzach z natury się nie dyskutuje, pasja natomiast to już co innego!

Dlatego chcielibyśmy zadać Wam jedno ważne pytanie: JAKA JEST WASZA NAJWIĘKSZA ŻYCIOWA PASJA?

Odpowiedzi poprosimy w dwóch formach: tekstowej i/lub zdjęciowej. Może to być wyjaśnienie pasji, powody dla których to właśnie na nią padło, zdjęcie Was w trakcie jej trwania lub przyrządów do niej potrzebnych albo jej efektów końcowych – jeśli takowe są. I wszystko inne co Wam przyjdzie do głowy.

Jeden egzemplarz gry Motto powędruje do najlepszej odpowiedzi tekstowej, a drugi trafi w ręce osoby, która podeśle nam najciekawsze zdjęcie – wybór subiektywny redakcji.

Jedna osoba może nam wysłać jedną odpowiedź tekstową oraz jedno zdjęcie – w końcu swoją pasję może chcieć nam zaprezentować w dwojaki sposób. Przyjmujemy również – co chyba oczywiste – tylko tekst lub tylko zdjęcie. Odpowiedzi prosimy słać na adres bartek@playingdaily.pl w tytule maila wpisując „Konkurs”. Ponadto prosimy o polubienie naszego profilu na Facebooku.

Konkurs trwa do 5 grudnia do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy już 6 grudnia, żeby dwóm osobom sprawić prezent na Mikołajki ;) A więc do dzieła!

motto-1-4