Gram na Planszy

Informacje dla uczestników Mistrzostw Polski w Sabotażystę

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę w pełni! Jeśli jeszcze jesteś przed swoimi eliminacjami, pamiętaj o tych kilku sprawach!

Musisz:

  • stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego,
  • umieć grać! Zasady rozgrywki są takie same jak w podstawowej wersji gry z jedną zmianą, polegającą na wprowadzeniu do gry karty Samolubnego krasnala. Szczegóły zasad turniejowych znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Mistrzostwom: www.sabotazysta.pl/zasady_gry
  • zabrać ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie i nie zapomnieć, że liczy się przede wszystkim świetna zabawa i radość grania!

Chociaż radość wygrywania też nie jest bez znaczenia… :)

Kawroz_Club_04

 

Dlatego przypominamy o nagrodach w turniejach eliminacyjnych:

Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 200 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: GryPlanszowe.pl (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 100 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: GryPlanszowe.pl (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 50 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: GryPlanszowe.pl (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

Zwycięzcy (osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca) powalczą o nagrodę główną, czyli iPada Air 2 i możliwość wyjazdu do Budapesztu na Mistrzostwa Świata w Sabotażystę!