Gram na Planszy

Orlean – zbiórka nabiera tempa! Nowy dodatek: drewniany insert

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Orlean, gra w którą zagrywamy się przez ostatnie dni, zdążył się ufundować z dużą nawiązką! Z 25 tys. zł potrzebnych do wydania gry wydawnictwo Baldar zebrało już ponad 40 tys., a do końca zbiórki pozostało jeszcze… 25 dni!

Wspierającym udało się już odblokować dwa dodatkowe kafelki budynków: piekarnię i samotnię. O krok jesteśmy również od złotnika, mamy więc nadzieję, że szybko pojawią się kolejne progi, które zostaną pokonane z równie dużą łatwością jak poprzednie.

Pomóc w tym mogą na pewno atrakcyjne dodatki: oprócz wspomnianego wcześniej fan-kitu wprowadzającego elementy dla piątego gracza, a także tonę drewna, które zastąpi tekturowe żetony, wydawnictwo Baldar dogadało się z firmą Warbox, w wyniku czego można dokupić fachowy, drewniany insert, który pomieści wszystkie te bogactwa.

 

Za 44 zł każdy z graczy może dokupić insert z logo gry oraz wydawnictwa. Zmieści się w nim nawet drewno dla piątego gracza, chociaż jest jeden haczyk: wieczko pudełka będzie wtedy uniesione na 7 mm. Niewielka cena jak za tak wygodne i ładne rozwiązanie – my już wspieramy ;) Tym bardziej, że cena insertu poza zbiórką będzie 20 zł wyższa.