Gram na Planszy

Rozpoczęła się kampania gry Ninja Koty na wspieram.to

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Od wczoraj, czyli 19 października, trwa kampania wydawnictwa Kudu Games, której celem jest zebranie kwoty potrzebnej do wydania gry Ninja Koty. Jest to autorski projekt Oskara Wiśniewskiego. Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób w wieku od 12 lat, a czas jej trwania to maksymalnie 20 minut.

Gra polega na taktycznym otoczeniu przeciwnika pionkami oraz płytkami samurajów w taki sposób, aby wyeliminować go z rozgrywki. Gracze mają do dyspozycji karty, dzięki którym przemieszczają pionki oraz wykonują specjalne manewry. Każda karta posiada jeden z pięciu dostępnych symboli, które znajdują się również na płytkach stanowiących pole do rozgrywki. Wywołują one różnorodne efekty, takie jak zmiana pozycji, zwrócenie uwagi samurajów czy usuwanie płytek z gry.

plytki

Kampania potrwa miesiąc, zakończy się 19 listopada. Najniższy próg cenowy – 35 zł – już zdążył się wyczerpać, ale grę można zamówić teraz raptem w cenie o 5 zł większej. Jest również opcja zakupu gry z piankową matą w cenie 65 zł. W pudełku znajdziecie:

  • 20 dwustronnych płytek pola gry
  • 30 kart technik
  • 4 karty klanu
  • 4 Drewniane pionki

Dokładnie sprawdzić o co chodzi i ewentualnie wesprzeć projekt możecie W TYM MIEJSCU.