Gram na Planszy

Orlean – dodatki już za tydzień na wspieram.to!

Opublikowany:
Przez: Bartek Cieślak

Już za tydzień, 10 kwietnia, na platformie wspieram.to rusza kampania na dwa dodatki do gry Orlean: Inwazja oraz Handel i Intryga. Wydawnictwo Baldar kuje żelazo póki gorące!

W lutym dzięki udanej zbiórce Orlean trafił w ręce graczy. Tytuł ten to ścisła czołówka najlepszych gier w rankingu BoardGameGeek: 22 miejsce wśród gier strategicznych i 31 wśród najlepszych gier!

Po wielu latach pokoju i dostatku, Orlean musi zmierzyć się z nadchodzącą „Inwazją”. Najeźdźcy zagrażają miastu! Nadszedł czas, by porzucić spory i połączyć siły, by bronić Orleanu… Odkryj zupełnie nowy świat tej popularnej gry i zmierz się aż z 6 nowymi scenariuszami, w których znajdziecie m.in. kooperację, pojedynek 1 na 1 i warianty solo!

 

Powstrzymaliście Inwazję? Nadszedł czas, by znów zadbać o rozwój kraju z dodatkiem „Handel i Intryga”. Każdy jednak ma inne cele i priorytety. Uważaj! Intrygi i szpiedzy będą na porządku dziennym. Sam zobacz do czego jesteś zdolny, by wyeliminować konkurencję. Te dwa modułowe dodatki zawierają scenariusze dla od jednego do pięciu graczy. Rywalizacja, kooperacja, wyścig, nowe wyzwania i wydarzenia…

Kampania będzie trwała od 10 kwietnia do 8 maja. Dodatki będzie można wesprzeć każdy z osobna lub w pakiecie. Nie możemy się doczekać!