Gram na Planszy

Bartek – rocznik 1984, pomysłodawca i redaktor naczelny. Jako nastolatek grywał z mamą w Rummicuba i Scrabble, z kumplami w Magię i Miecz i gry, których już nawet nie pamięta. Potem na wiele lat wpadł w odmęt elektronicznej rozgrywki, której kulminacją było kilka lat spędzonych w Azeroth. 4 lata temu wrócił do gier planszowych, które stały się jego największą pasją. Gra, namawia, popularyzuje – tyle ile może, ale chciałby coraz więcej. Do tego tworzy, a raczej bardzo by chciał tworzyć – a jeszcze bardziej stworzyć. Może kiedyś ktoś kupi pudełko z grą i jego nazwiskiem na okładce.

Ulubione gry: Five Tribes, Zamki Burgundii, Viticulture, seria Legendary

Magda – rocznik 1992, żona naczelnego :) Studentka pedagogiki resocjalizacyjnej, która w grach planszowych widzi nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale również potencjał w przyszłej pracy zawodowej z dziećmi bądź osobami
niedostosowanymi społecznie. Najbardziej lubi gry proste i kolorowe, idealnie, jeśli można zagrać w nie z dzieciakami, ale nie boi się też bardziej wymagających tytułów.

Współpraca

Współpracujemy z kilkoma wydawnictwami i jednym sklepem z grami planszowymi, ale wciąż jesteśmy otwarci na nowe kontakty i nowe możliwości. Z naszej strony zapewniamy zamieszczenie informacji o Państwa firmie, informacji prasowych o nadchodzących projektach oraz rzetelną recenzję udostępnionej nam gry – zaznaczając przy tym, że dany produkt pochodzi właśnie od Państwa. Informacje na temat naszych recenzji i innych tekstów udostępniamy na portalach społecznościowych oraz serwisach poświęconych grom planszowym.

Jesteśmy również otwarci na organizację konkursów oraz innych akcji promocyjnych.

Kontakt

Wszelkie informacje, propozycje współpracy, pomysły, opinie lub zaproszenia do wspólnego grania prosimy wysyłać na adres mailowy:

bartek@playingdaily.pl

Serdecznie zapraszamy!